Čištění filtru pevných částic DPF

výfuk

Zdá se Vám, že Vaše auto již není tak výkonné, jak bylo? Zkuste si ověřit, zda nemáte ucpaný DPF filtr. DPF, anglicky Diesel Particulate Filter, je keramická vložka ve výfuku, která zabraňuje prachovým částicím a sazím, aby se dostaly výfukem ven do ovzduší. Představit si jej můžeme jako síto, které se postupem času zanáší a tím se snižuje účinnost. DPF filtr je sice konstruován tak, aby byl schopen se sám regenerovat, tato schopnost však není 100%. Pokud navíc vozidlo provozujete v Praze, či okolí Prahy kde je potřeba časté rozjíždění a popojíždění v kolonách, DPF filtr není schopen efektivně spouštět proces regenerace a zanáší se mnohem rychleji.

Cena DPF filtru
Filtr je možné samozřejmě koupit nový, není to však příliš výhodné. Nový filtr stojí i několik desítek tisíc. Jednoznačně levnějším řešením je účinné čištění DPF, které se běžně prování i v Praze pomocí specializované technologie.
Čištění DPF je velmi efektivní metoda, která odstraní z filtru až 98 % znečištění. Při renovaci DPF filtru však ušetříte nejen peníze, ale také čas a starosti.

Kontaktujte nás

+ 420 777 945 060

3WAY | SEO | partneři | výměna odkazů